Leden

 

De VVVH biedt uitgebreide ondersteuning en ziet zich als servicepunt voor de leden, ook individueel. Behalve dit manifesteert de VVVH zich ook als belangrijke netwerkorganisatie. Wie mogen lid worden van de VVVH: 'Onafhankelijke leveranciers van verf en lak en aanverwante producten (non paint) aan andere dan eindverbruikers.'
De VVVH voert een actief wervingsbeleid omdat het van oordeel is dat het draagvlak in de markt haar legitimiteit bepaalt en maximale representativiteit nagestreefd moet worden.

 

Ledenzoek

Interesses

Lidbedrijven

AGC Nederland BV Goor www.eijkelkamp.net
A.C. de Hoop BV Schiedam www.dehoopbv.nl
Asser glas- en verfhandel Assen www.agev.nl
H. Becker & Co. BV Enschede -
Claasen Coatings BV Den Haag www.claasencoatings.nl
De Boer Autolakken Den Haag www.deboerautolakken.nl
De Ridder Verfprodukten BV Utrecht www.deridderverf.nl
De Verf Grossier Zwolle www.deverfgrossier.nl
Van Dongen Verf BV Middelharnis www.vandongenverf.nl
Driessen Verf B.V. Helmond www.driessenverf.nl
Verf van der Feer Sneek www.verfvanderfeer.nl
Verfgroothandel Franse Goes www.franse.nl
Gramkow Verf en Behang B.V. Utrecht www.gramkow.nl
Hagemans Verf B.V. Nijmegen www.hagemansverf.nl
Jonker & Co. B.V. Amsterdam www.jonkerverf.nl
Verfgroothandel van der Kooij BV Tiel www.vanderkooy.nl
Luijten-VVZ B.V. Goes www.luijtenvvz.nl
Sikkens Center Mars Meppel www.marsverf.nl
Mooij Verf BV Wormerveer www.mooij.nl
Motshagen Glas en Verf BV Hilversum www.motshagen.nl
G.D. Olde Scheper BV Enschede www.oldescheper.nl
Olijslager Verf BV Emmen www.olijslager.nl
Paint Center B.V. Ede www.paintcenter.nl
ProCoatings B.V. Almere www.procoatings.nl
PS Marine Coatings BV Alblasserdam www.psmarine.nl
Schilderscentrum Tilburg Tilburg www.schilderscentrumtilburg.nl
Simonis Verf BV Rotterdam www.simonisverf.nl
Volders Verfgroothandel Breda www.volders-verf.nl
Ter Hoeven Profs B.V. Apeldoorn www.terhoevenverf.nl/
SPR Coatings BV Schiedam www.sprcoatings.nl
Colours & Coatings Enschede www.coloursencoatings.nl
Verfgroothandel Plug BV Amsterdam www.plugbv.nl
VVBHUSAN Echt Echt www.vvb-husan.nl
VVBHUSAN BV Tilburg Tilburg www.vvb-husan.nl
Handelsonderneming A. Versluis BV Barendrecht www.versluis-bv.nl
Vink Verf Den Bosch www.vinkverf.nl
TSM Coatings BV Amsterdam www.tsmcoatings.nl
Woodfield BV Uden www.woodfield.nl
AGNN Emmen www.agnn.nl
Bevela BV Utrecht www.bevela.nl
Felix van der Putten Verf B.V. Uden www.fvdpverf.nl
Habeco BV Apeldoorn www.habeco.nl
De Jonge Coatings BV Wijchen www.dejongecoatings.nl
YEC BV Drachten www.yecvollenhove.nl
Van Dijk Verf BV Deventer www.vandijkverf.nl
Hemink Servicecenter B.V. Rijssen www.heminkservicecenter.nl

 

true
false