Leden

 

De VVVH biedt uitgebreide ondersteuning en ziet zich als servicepunt voor de leden. Behalve dit manifesteert de VVVH zich ook als belangrijke netwerkorganisatie. Onafhankelijke leveranciers van verf, lak en aanverwante producten (non paint) aan de professionele of industriële klant kunnen lid worden van de VVVH. 
Wilt u lid worden of meer informatie ontvangen? Neem dan contact op via info@vvvh.nl.

VVVH-lid Hoofdvestiging Website
A.C. de Hoop BV Schiedam www.dehoopbv.nl
AGC Nederland BV Goor www.agcnederland.nl
AGNN Emmen www.agnn.nl
ALTAC Aspect Yacht Paints & YEC Drachten www.yec.nl
Asser glas- en verfhandel Assen www.agev.nl
Bevela BV Utrecht www.bevela.nl
Bouwman Coatings BV Hilversum www.bouwmancoatings.nl
Claasen Coatings BV Den Haag www.claasencoatings.nl
De Jonge Coatings BV Wijchen www.dejongecoatings.nl
De Ridder Verfprodukten BV Utrecht www.deridderverf.nl
Driessen Verf B.V. Helmond www.driessenverf.nl
Felix van der Putten Verf B.V. Uden www.fvdpverf.nl
G.D. Olde Scheper BV Enschede www.oldescheper.nl
Gramkow Verf en Behang B.V. Utrecht www.gramkow.nl
H. Becker & Co. BV Enschede www.beckerglas.nl.
Habeco BV Apeldoorn www.habeco.nl
Hagemans Verf B.V. Nijmegen www.hagemansverf.nl
Jonker & Co. B.V. Amsterdam www.jonkerverf.nl
Luijten-VVZ B.V. Goes www.luijtenvvz.nl
Mooij Verf BV Alkmaar www.mooij.nl
Motshagen Glas en Verf BV Hilversum www.motshagen.nl
Nauticolor BV Sneek www.nauticolor.nl
Olijslager Verf BV Emmen www.olijslager.nl
ProCoatings B.V. Almere www.procoatings.nl
PS Marine Coatings BV Alblasserdam www.psmarine.nl
Schilderscentrum Zuid Tilburg www.sczuid.nl
Sikkens Center Alson Diemen www.alson-verfgroothandel.nl
Sikkens Center Mars Meppel www.sikkenscentermars.nl
Sikkens Center Sneek Sneek www.sikkenscenter.frl
Sikkens Center Veghel Veghel www.sikkensvanveghel.nl
Sikkens Paint Center B.V. Ede www.sikkenspaintcenter.nl
Simonis Verf BV Rotterdam www.simonisverf.nl
SPR Coatings BV Schiedam www.sprcoatings.nl
Ter Hoeven Verf B.V. Apeldoorn www.terhoevenverf.nl
TSM Coatings BV Amsterdam www.tsmcoatings.nl
Van Dijk Verf BV Deventer www.vandijkverf.nl
Van Dongen Verf BV Middelharnis www.vandongenverf.nl
Colours & Coatings Enschede www.coloursencoatings.nl 
Verf van der Feer Sneek www.verfvanderfeer.nl
Verfgroothandel Plug BV Amsterdam www.plugbv.nl
Verfgroothandel van der Kooij BV Tiel www.vanderkooy.nl
Versluis paint & non-paint BV Barendrecht www.versluis-bv.nl
Vink Verf Den Bosch www.vinkverf.nl
Volders Verfgroothandel Breda www.volders-verf.nl
VVBHUSAN Berkel-Enschot www.vvb-husan.nl
Woodfield BV Uden www.woodfield.nl

 

true
650
650
ease-in-out
false
true
550