Leden

 

De VVVH biedt uitgebreide ondersteuning en ziet zich als servicepunt voor de leden, ook individueel. Behalve dit manifesteert de VVVH zich ook als belangrijke netwerkorganisatie. Wie mogen lid worden van de VVVH: 'Onafhankelijke leveranciers van verf en lak en aanverwante producten (non paint) aan andere dan eindverbruikers.'
De VVVH voert een actief wervingsbeleid omdat het van oordeel is dat het draagvlak in de markt haar legitimiteit bepaalt en maximale representativiteit nagestreefd moet worden.

 

Ledenzoek

Interesses

Lidbedrijven

AGC Nederland BV Goor http://www.eijkelkamp.net
A.C. de Hoop BV Schiedam http://www.dehoopbv.nl
Asser glas- en verfhandel Assen http://www.agev.nl
H. Becker & Co. BV Enschede  
Claasen Coatings BV Den Haag http://www.claasencoatings.nl
De Boer Autolakken Den Haag http://www.deboerautolakken.nl
De Ridder Verfprodukten BV Utrecht http://www.deridderverf.nl
De Verf Grossier Zwolle http://www.deverfgrossier.nl
Van Dongen Verf BV Middelharnis http://www.vandongenverf.nl
Driessen Verf B.V. Helmond http://www.driessenverf.nl
Verf van der Feer Sneek http://www.verfvanderfeer.nl
Verfgroothandel Franse Goes http://www.franse.nl
Gramkow Verf en Behang B.V. Utrecht http://www.gramkow.nl
Hagemans Verf B.V. Nijmegen http://www.hagemansverf.nl
Jonker & Co. B.V. Amsterdam http://www.jonkerverf.nl
Verfgroothandel van der Kooij BV Tiel http://www.vanderkooy.nl
Luijten-VVZ B.V. Goes http://www.luijtenvvz.nl
Sikkens Center Mars Meppel http://www.marsverf.nl
Mooij Verf BV Wormerveer http://www.mooij.nl
Motshagen Glas en Verf BV Hilversum http://www.motshagen.nl
G.D. Olde Scheper BV Enschede http://www.oldescheper.nl
Olijslager Verf BV Emmen http://www.olijslager.nl
Paint Center B.V. Ede http://www.paintcenter.nl
ProCoatings B.V. Almere http://www.procoatings.nl
PS Marine Coatings BV Alblasserdam http://www.psmarine.nl
Schilderscentrum Tilburg Tilburg http://www.schilderscentrumtilburg.nl
Simonis Verf BV Rotterdam http://www.simonisverf.nl
Volders Verfgroothandel Breda http://www.volders-verf.nl
Ter Hoeven Profs B.V. Apeldoorn http://www.terhoevenverf.nl/
SPR Coatings BV Schiedam http://www.sprcoatings.nl
Colours & Coatings Enschede http://www.coloursencoatings.nl
Verfgroothandel Plug BV Amsterdam http://www.plugbv.nl
VVBHUSAN Echt Echt http://www.vvb-husan.nl
VVBHUSAN BV Tilburg Tilburg http://www.vvb-husan.nl
Handelsonderneming A. Versluis B.V. Barendrecht http://www.versluis-bv.nl
Vink Verf Den Bosch http://www.vinkverf.nl
TSM Coatings BV Amsterdam http://www.tsmcoatings.nl
Woodfield BV Uden http://www.woodfield.nl
AGNN Emmen http://www.agnn.nl
Bevela BV Utrecht http://www.bevela.nl
Felix van der Putten Verf B.V. Uden http://www.fvdpverf.nl
Habeco BV Apeldoorn http://www.habeco.nl
De Jonge Coatings BV Wijchen http://www.dejongecoatings.nl
YEC BV Drachten http://www.yecvollenhove.nl
Van Dijk Verf BV Deventer http://www.vandijkverf.nl
Hemink Servicecenter B.V. Rijssen http://www.heminkservicecenter.nl

 

true
false