Leden

 

De VVVH biedt uitgebreide ondersteuning en ziet zich als servicepunt voor de leden, ook individueel. Behalve dit manifesteert de VVVH zich ook als belangrijke netwerkorganisatie. Wie mogen lid worden van de VVVH: 'Onafhankelijke leveranciers van verf en lak en aanverwante producten (non paint) aan andere dan eindverbruikers.'
De VVVH voert een actief wervingsbeleid omdat het van oordeel is dat het draagvlak in de markt haar legitimiteit bepaalt en maximale representativiteit nagestreefd moet worden.

 

Ledenzoek

Interesses

Lidbedrijven

A.C. de Hoop BV Schiedam www.dehoopbv.nl
AGC Nederland BV Goor www.eijkelkamp.net
AGNN Emmen www.agnn.nl
ALTAC Aspect Yacht Paints & YEC Drachten www.yecvollenhove.nl
Asser glas- en verfhandel Assen www.agev.nl
Bevela BV Utrecht www.bevela.nl
Claasen Coatings BV Den Haag www.claasencoatings.nl
De Jonge Coatings BV Wijchen www.dejongecoatings.nl
De Ridder Verfprodukten BV Utrecht www.deridderverf.nl
De Verf Grossier Zwolle www.deverfgrossier.nl
Driessen Verf B.V. Helmond www.driessenverf.nl
Felix van der Putten Verf B.V. Uden www.fvdpverf.nl
G.D. Olde Scheper BV Enschede www.oldescheper.nl
Gramkow Verf en Behang B.V. Utrecht www.gramkow.nl
H. Becker & Co. BV Enschede -
Habeco BV Apeldoorn www.habeco.nl
Habeco BV Zwolle www.habeco.nl
Hagemans Verf B.V. Nijmegen www.hagemansverf.nl
Hemink Servicecenter B.V. Rijssen www.heminkservicecenter.nl
Jonker & Co. B.V. Amsterdam www.jonkerverf.nl
Luijten-VVZ B.V. Goes www.luijtenvvz.nl
Mooij Verf BV Alkmaar www.mooij.nl
Mooij Verf BV Wormerveer www.mooij.nl
Motshagen Glas en Verf BV Hilversum www.motshagen.nl
Nauticolor BV Sneek www.nauticolor.nl
Olijslager Verf BV Emmen www.olijslager.nl
Pinson Paint BV 's-Hertogenbosch  
ProCoatings B.V. Almere www.procoatings.nl
PS Marine Coatings BV Alblasserdam www.psmarine.nl
Schilderscentrum Tilburg Tilburg www.schilderscentrumtilburg.nl
Sikkens Center Alson Diemen  
Sikkens Center Mars Meppel www.marsverf.nl
Sikkens Center Rijssen Rijssen  
Sikkens Center Sneek Sneek  
Sikkens Center Veghel Veghel  
Sikkens Paint Center B.V. Ede  
Sikkens Paint Center B.V. Harderwijk  
Simonis Verf BV Rotterdam www.simonisverf.nl
SPR Coatings BV Schiedam www.sprcoatings.nl
Ter Hoeven Profs B.V. Apeldoorn www.terhoevenverf.nl/
TSM Coatings BV Amsterdam www.tsmcoatings.nl
Van Dijk Verf BV Deventer www.vandijkverf.nl
Van Dongen Verf BV Middelharnis www.vandongenverf.nl
Verfchemie Oost Nederland BV Enschede  
Verf van der Feer Sneek www.verfvanderfeer.nl
Verfgroothandel Franse Goes www.franse.nl
Verfgroothandel Plug BV Amsterdam www.plugbv.nl
Verfgroothandel van der Kooij BV Tiel www.vanderkooy.nl
Versluis paint & non-paint BV Barendrecht www.versluis-bv.nl
Vink Verf Den Bosch www.vinkverf.nl
Volders Verfgroothandel Breda www.volders-verf.nl
VVBHUSAN - Berkel-Enschot Berkel-Enschot  
VVBHUSAN - Tilburg Tilburg www.vvb-husan.nl
VVBHUSAN - Echt Echt www.vvb-husan.nl
Woodfield BV Uden www.woodfield.nl

 

true
false